1975 Yılında Kurulmuş Olan Nalaçacılar Ulus. Nak. A.Ş nin Kardeş Firması olan Nlc Trans Nalçacı Ulus. Nak. Ltd. Şti. uzun yılların verdiği tecrübe birikimi ile ticari hayatını sürdürmektedir.

Uluslararası Kara Taşımacılığı’nda profesyonel ekip, depo, antrepo ve proje taşımalarında siz kıymetli müşterilerimizin 1 kg ile 1000 ton tek parça yükünü taşıyabilecek düzeyde ve donanımdadır.

Oldukça çetin bir rekabetin yer aldığı bir sektörde ayakta kalabilmek ve zaman içinde sağlıklı bir gelişim çizgisi izlemek, bizi sektörümüzde önemli bir konuma getirmiştir. Bu başarımızın altında çok çalışmanın, güvenilir olabilmenin ve hepsinin üstünde yaptığımız hizmetlerin, müşterimizi her açıdan tatmin edebilmesi yatmaktadır.

Uluslararası taşımacılık sektöründe geniş hizmet çeşitliliğine ulaşan Nlc Trans Nalçacı Ulus. Nak. Ltd. Şti, en ileri teknoloji sistemleriyle donatılmış araçları ile en gelişmiş hizmet tekniklerini uygulamaktadır. Böylece yılların deneyimini, titiz kalite kontrol ile bağdaştıran firmamız yalnızca bilinçli ithalatçı – ihracatçının değil, aynı zamanda kaliteli ve hesaplı hizmet arayan müşterilerimizin takdirini kazanmıştır.